לא מיישרת קו...

היי, אני רחלי ברנשטיין- מנהלת סטודיו "ארטופ" – הסטודיו לעיצוב גרפי ומיתוג מנצח שיגרום לעסק שלכם לבלוט ולהרוויח הרבה יותר.

מאז שאני זוכרת את עצמי אהבתי אומנות, יופי ואסתטיקה. צבעים וחומרי יצירה היו החברים הטובים שליוו אותנו משנות ילדותי ועד לשנות הבחרות, הייתי "מעצבת הבית" של כל המשפחה המורחבת והחברות לכל אירוע שהוא ובכל מצב, והמחמאות שקיבלתי הוכיחו לי כי יש סיכוי שיום אחד הכישרון הטבעי יהפוך למקצוע.

בחרתי בלימודי גרפיקה ופרסום. לימודים שנמשכים עד היום –  כאשר עם העבודה בסטודיו אני משלבת לימודים, משתדרגת ומתחדשת בשבילכם באופן שוטף.

את הסטודיו הקמתי לאחר כמה שנים בהם עבדתי כגרפיקאית שכירה וזיהיתי מקרוב את הצורך הגובר בסטודיו מקצועי שייתן ללקוח מענה מושלם לכל תהליך מיתוג ועיצוב חומרי הפרסומת שלו בהתאמה אישית מתוך ראיה מרחבית ובניית אסטרטגיה מותאמת לאופי העסק ולקהל היעד אליו הוא פונה.

סטודיו "ארטופ" מעניק ללקוחותיו חבילת מיתוג מושלמת הנבנית בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח לכל אורך התהליך, לכל לקוח מוקדש כל הזמן הנצרך להיכרות מעמיקה עימו ועם צרכיו ושאיפותיו ורק לאחר מכן מתבצע העיצוב בפועל.

אנו שמים דגש על שפה גרפית אחידה ברמת ביצוע גבוהה, מקוריות, ייחודיות וקריצה קריאייטיבית שתגרום לכם להיהפך למותג בולט ומוביל בתחומו-להגדיל את רמת החשיפה וההיענות לפרסומים, ללמוד איך עושים את זה נכון ולא פחות חשוב- כיצד לשמר לאורך זמן את המותג שבניתם.

אצלינו תקבלו הסברים על כל אחד מהסקיצות שאנו מציעים בבחירת צבעים, עיצוב ולוגו המותג, נדריך אתכם ונכוון עד לחתימה על המוגמר- עוד מיתוג מושלם שנולד וגדל בסטודיו שלנו.

מזמינה אתכם לבחור את החבילה המועדפת עליכם ולצאת יחד לדרך מהנה בסופה יתממש החזון שלי: להפוך גם את העסק שלכם למותג!.

מחכה לפגוש אתכם ולבנות לכם בריף מקצועי ללא התחייבות.

רחלי ברנשטיין 

רחלי ברנשטיין - מנהלת סטודיו ארטופ